لوگو فروشگاه تب گیر
لباس مناسب برای اندام ساعت شنی

لباس مناسب برای اندام ساعت شنی

فهرست مطلب

داشتن فرم بدن ساعت شنی یکی از پرطرفدارترین شکل های اندام است که استایل کردن و پوشیدن لباس مناسب برای آن از اهمیت زیادی برخوردار است.

اولین قدم برای انتخاب لباس مناسب برای اندام ساعت شنی شناخت درست فرم بدن است. در این مقاله نکات ظریف انتخاب لباس اندام ساعت شنی ارائه شده است که با تمرکز بر تعادل ، ظرافت و علایق شخصی می توانید اعتماد بنفس خود را افزایش دهید و زیبا به نظر برسید.

اندام ساعت شنی معروف

سلام بر خانم های زیبا با اندام ساعت شنی درست مانند مرلین مونرو و سوفیا ورگارا، شما فرم اندامی دارید که بسیاری از خانم ها به آن حسادت می کنند.اندام ساعت شنی معروف با کمر باریک، بالاتنه و پایین تنه متعادل و آن انحناهای زیبا که در صنعت مد طرفداران زیادی دارد.

اما چه بپوشیم؟ نگران نباشید! چه لباس‌هایی که کمر تراشیده و زیبای شما را در آغوش می‌گیرند، چه شلوارهای جین بلندی که مناسب باسن‌ انحنادار شماست، این راهنما بهترین دوست شماست. به دنبال لباسی برای فرم بدن ساعت شنی خود باشید که بتواند انحناهای زیبای بدن شما را که محبوب فرش قرمز است را برجسته و زیبا نشان دهد.

اندام ساعت شنی معروف

فرم بدن ساعت شنی چیست ؟

شکل بدن ساعت شنی، که معمولا توسط نمادهایی مانند سوفیا لورن و کریستینا هندریکس شناخته می‌شود، دارای بالاتنه و پایین تنه متعادل است که با باسن‌های پهن و خط سینه/شانه بزرگ‌تر مشخص می‌شود . یکی از ویژگی های بارز آن کمر باریک است که می توانید به عنوان یک منحنی طبیعی به آن نگاه کنید که با یک خط عمودی از بالا به پایین ایجاد شده است.

این تیپ بدنی درنیمتنه ، دامن های مدادی با کمر بلند به دلیل برجسته کردن طبیعی کمرباریک به زیبایی می درخشد. مدل های پارچه های خشک و حجیم انتخاب خوبی برای شما نیستند. در عوض، پارچه‌های نرم، خطوط تمیز با کمری مشخص بهترین دوستان شما هستند. این منحنی های طبیعی را در آغوش بگیرید و بپذیرید و لباس هایی را انتخاب کنید که با این فرم بدنی مطابقت داشته باشد. از این گذشته، همه چیز برای ارائه اندام ساعت شنی به بهترین شکل امکانپذیر است پس با ما همراه باشید.

ویژگی های بدن ساعت شنی

  • کمر باریک و کاملا مشخص
  • بالاتنه و پایین تنه متعادل
  • باسن پهن تراز سینه یا شانه
  • شانه های کمی گرد
  • شکل منحنی شبیه ساعت شنی

چه لباس هایی برای اندام ساعت شنی مناسب است ؟

لباس پوشیدن یک فرم بدنی ساعت شنی درباره بهبود و تقویت انحنای طبیعی بدن با حفظ راحتی و استایل شخصی فرد است. در اینجا چند نکته ضروری وجود دارد که باید در نظر داشته باشید:

برجسته کردن کمر

بارزترین ویژگی یک ساعت شنی، کمر باریک است. استفاده از کمربندها، دامن های کمر بلند بهترین گزینه برای باریک تر نشان دادن کمر است. لباس‌های طراحی‌شده که توجه را به کمر شما جلب می‌کند، می‌تواند ظاهر طبیعی شما را به طرز چشمگیری بهبود بخشد.

پارچه های مناسب انتخاب کنید

پارچه هایی را انتخاب کنید که به خوبی روی بدن می نشینند و با بدن شما حرکت می کنند. مواد نرم و انعطاف‌پذیر مانند ترکیب‌های ژرسه، ابریشم و پنبه با فرم بدن شما سازگار می شوند و منحنی‌های اندام شما را بدون افزایش حجم برجسته می‌کنند. از پارچه های خشک که ممکن است شکل جعبه ای یا نامناسب ایجاد کنند، خودداری کنید.

تناسب اندام متعادل

هدف حفظ تعادل طبیعی بدن است. اگر یک تاپ تنگ انتخاب می کنید بهتر است یک دامن یا شلوار آزادتر بپوشید که تعادل اندام شما حفظ شود.

گن ساعت شنی

پایه و اساس هر لباسی، لباس زیر مناسب است. سوتین‌ها و گن ساعت شنی شکل طبیعی اندام شما را بهبود می‌بخشند و باعث زیبایی بیشتر ظاهر لباس می شوند.

گن ساعت شنی فاجات بهترین گزینه برای شماست و کاهش سه سایز به محض پوشیدن را برای شما فراهم می کند. الیاف ویول تکس خواص مغذی پوست را فراهم می کند و با پوست بسیار سازگار است.

یقه و آستین

یقه های هفت ، اسکوپ و دلبر برای فرم ساعت شنی جذاب هستند، به دلیل اینکه با جلب توجه به چهره شما ناحیه سینه را متعادل می کند. وقتی نوبت به آستین می‌رسد، مدل‌های کوتاه ، کلوش یا مدل‌های فیت را امتحان کنید که فرم کلی بدن شما را تحت تأثیر قرار ندهند.

به بلندی لباس توجه کنید

به بلندی دامن و لباس خود توجه کنید. بلندی لباس تا زانو یا درست بالای زانو معمولاً جذاب‌ترین حالت ممکن است و ظاهری متعادل ایجاد می‌کند که پاهای شما را بدون تحت الشعاع قرار دادن منحنی‌های بدن برجسته می‌کند.

مدل لباس مجلسی برای ساعت شنی

در لباس اندام ساعت شنی باید توجه را به سمت کمر متمایل شود بدون اینکه حجم بیشتری به سینه اضافه کنند. لباس های مجلسی بندی و دارای کمربند عالی هستند ، به دلیل اینکه کمر را برجسته می کنند و قسمت میانی را بدون اینکه جعبه‌ای به نظر برسد، خوش فرم می سازد.

برای انتخاب دامن بهتر است مدل کلوش یا لاله ای انتخاب شود زیرا به راحتی کمر را باریک تر نشان می دهند. اما سبک دامن باید ساده باشد و بهتر است قد دامن تا زیر زانو باشد. اگر می‌خواهید منحنی های اندام شما برجسته تر باشد می توانید با استفاده از اکسسوری یا جیب به ناحیه باسن و سینه حجم دهید. اما اگر می خواهید برجستگی های اندام شما کمتر جلوه کند ، به دنبال لباسی با رنگ های تیره یا راه راه عمودی باشید.

از لباس هایی با خطوط مستقیم یا برش های جعبه ای خودداری کنید زیرا انحنای بدن شما را کاهش می دهد و از تزئینات یا جیب در ناحیه لگن یا شانه خودداری کنید.

بهترین لباس برای اندام ساعت شنی

شلوارشلوارهای کمر بلند بهترین انتخاب شما هستند به دلیل اینکه انحنای کمر را بیشتر مشخص می کنند. از شلوارهای قد کوتاه خودداری کنید زیرا فقط باسن شما را بزرگتر نشان می دهند. اگرچه تقریباً می‌توانید با هر نوع شلواری کنار بیایید، اما ما اکیداً نوع راسته یا بوت کات را پیشنهاد می‌کنیم.
پیراهنلباس های پوشیده (اما نه تنگ) برای فرم شما مناسب هستند زیرا انحنای کمر شما را افزایش می دهند. به عنوان مثال، لباس ها را با یقه V، طرح های ملایم و رنگ های ثابت انتخاب کنید. پارچه های نرم را انتخاب کنید. باز هم، از هر نوع پارچه “اسپندکس” دوری کنید، که خیلی سفت است زیرا ظرافت اندام شما را خراب می کند. همچنین از لباس های جعبه ای که کمر شما را پنهان می کند، اجتناب کنید.
دامنبه سراغ دامن های کمر بلندی بروید که در قسمت باسن قرار دارند، مانند دامن های مدادی یا تیوپی.
لباس اندام ساعت شنی

بازیگران با اندام ساعت شنی

افراد مشهور با بدن ساعت شنی اغلب استایل فوق العاده ای دارند. اگر می‌خواهید برخی از این زنان را به عنوان مرجع در نظر بگیرید، ظاهر آنجلینا جولی، مونیکا بلوچی، ریحانا یا کایلی جنر را بررسی کنید. در گذشته، شکل ساعت شنی نیز نمادی از زرق و برق بود، با ستارگانی مانند مرلین مونرو در ایالات متحده و سوفیا لورن و آنیتا اکبرگ، با لباس مشکی بلند خود در دولچه ویتا، در اروپا می درخشیدند.

تحریریه مجله علمی تبگیر
گلناز زارعین هستم. حدود 5 سال است در زمینه ترجمه و گردآوری مقالات پزشکی از سایتهای معتبر خارجی فعالیت دارم. همیشه سعی میکنم بهترین منبع را بر اساس نیاز کاربران پیدا کرده و ترجمه کنم.