لیفت پشت کمر یک روش جراحی است که پوست اضافی پشت کمر و خط سوتین را از بین می برد. معمولا افرادی که پس از کاهش وزن شدید دچار شلی و افتادگی پوست شده اند ، به دنبال لیفت کمر هستند.

گاهی اوقات لیپوساکشن و سایر عمل های زیبایی بدن همزمان با بک لیفت انجام می شود. این روش ها با هم می توانند ظاهر زیباتر و خوش فرم تری ایجاد کنند.

هزینه لیفت پشت کمر چقدر است؟

چندین عامل می تواند بر هزینه لیفت کمر تأثیر بگذارد. جایی که زندگی می‌کنید، جراحی که انتخاب می‌کنید و اینکه آیا در آن زمان عمل دیگری داشته باشید که همگی بر قیمت شما تأثیر خواهند گذاشت. بنابراین امکان تعیین قیمت قطعی برای این عمل زیبایی وجود ندارد.

لیفت پشت یک عمل زیبایی محسوب می شود که تحت پوشش طرح های بیمه قرار نمی گیرد. با این حال، بسیاری از جراحانی که لیفت پشت کمر را انجام می دهند، تامین مالی و سایر گزینه های پرداخت را ارائه می دهند.

لاغری پشت خط سوتین

بک لیفت چه تاثیری دارد؟

لیفت پشت پوست اضافی را از بین می برد و پوست باقیمانده را لیفت می کند که نتیجه آن کمری با ظاهری صاف، باریک و بدون چین و چروک است.

لیفت پشت در ناحیه کمر دو نوع اصلی دارد:

به عنوان یک قاعده کلی، با استفاده از بک لیفت با خط سوتین ، لیفت بیشتری خواهید داشت اما ممکن است زخم های بزرگی را در برخی از افراد ایجاد کند. اما در لیفت عمودی پوست کمتری توسط جراح برداشته می شود، اما جای زخم‌های شما کمتر دیده می‌شود.

روش انجام لیفت پشت کمر چگونه است؟

لیفت پشت هم در مراکز جراحی سرپایی و هم در بیمارستان ها انجام می شود. محل انجام لیفت کمر بستگی به جراح شما دارد و اینکه همزمان با آن عمل های دیگری انجام شود. در روز جراحی، جراح پلاستیک کمر شما را معاینه می کند. آنها نواحی مناسب برای برش را پیدا کرده و آنها را علامت گذاری می کنند. به عنوان مثال، اگر قصد انجام لیفت خط سوتین داشته باشید، زیر خط سوتین شما علامت هایی ایجاد می شود. این کار به این دلیل انجام می شود که وقتی جای زخم شما بهبود یافت، راحت تر زیر سوتین پنهان شود.

این عمل تحت بیهوشی انجام خواهد شد. پرسنل پزشکی از بیهوشی کامل شما اطمینان حاصل می کنند و اینکه قبل از شروع جراحی هیچ دردی را احساس نکنید. در حین جراحی، جراح پلاستیک بر روی خطوطی که قبلا ایجاد کرده بود، برش هایی ایجاد می کند و سپس پوست اضافی شما برداشته می شود. پوست باقیمانده کشیده می شود تا ظاهری صاف و هموار ایجاد کند و سپس در امتداد خط برش مجدداً چسبانده می شود.

لیفت پشت کمر ممکن است همزمان با عمل لیپوساکشن یا پیکرتراشی انجام شود. پوست با برداشتن چربی اضافه صاف و هموار می شود و با دقت در خط برش به هم دوخته می شود. سپس از بانداژ برای پانسمان استفاده می شود. کل زمان جراحی شما متفاوت است، اما بیشتر لیفت های پشت کمر بین ۲ تا ۵ ساعت طول می کشد.

روش انجام لیفت پشت کمر چگونه است؟

بک لیفت چه عوارضی دارد ؟

هر جراحی ممکن است عوارضی به همراه داشته باشد ، از جمله عفونت و خونریزی بیش از حد. شما و جراح خود می توانید در مورد اینکه آیا در معرض خطر عوارض جانبی جدی هستید صحبت کنید.

خطرات مرتبط با لیفت کمر عبارتند از:

جراحی بک لیفت چه عوارضی دارد ؟

پس از لیفت پشت بدن چه انتظاری باید داشت؟

احتمالاً تا چند هفته پس از لیفت کمر درد، تورم و بی حسی خواهید داشت. جراح شما احتمالاً دارویی برای کمک به مدیریت درد تجویز می کند. همچنین دستورالعمل هایی در مورد نحوه مراقبت از باندهای جراحی خود دریافت خواهید کرد. تمیز نگه داشتن جای زخم اهمیت زیادی دارد و از فعالیت هایی که می تواند به پوست شما فشار وارد کند دوری کنید. همچنین پوشیدن گن بعد از جراحی برای مدت زمان تعیین شده الزامی است. موارد زیر گزینه های مناسبی برای دوره نقاهت بعد از جراحی زیبایی به شمار می روند.

زمان دقیق بهبودی شما به روشی که انجام داده اید و به سلامت کلی شما بستگی دارد. ممکن است یک تا ۶ هفته طول بکشد تا بتوانید به فعالیت های روزانه خود بازگردید. ممکن است تا ۶ ماه پس از لیفت کمر دچار تورم شوید. هنگامی که به طور کامل بهبود یافتید، می توانید پشت کمر جدید خود را ببینید. بک لیفت راه حلی دائمی برای پوست اضافی است.

آماده شدن برای جراحی لیفت پشت بدن

قبل از لیفت کمر با یک جراح پلاستیک مشورت خواهید کرد. آنها در مورد بهترین نوع لیفت کمر که برای شما مناسب است و هر روش دیگری که ممکن است بخواهید همزمان انجام دهید با شما صحبت خواهند کرد. آنها می توانند روش هایی را توصیه کنند که به شما کمک می کند بهترین نتیجه را بگیرید.

آماده شدن برای جراحی لیفت پشت بدن

آنها همچنین در مورد سلامت کلی بدن با شما صحبت خواهند کرد. از آنجایی که لیفت پشت یک جراحی بزرگ است، قبل از انجام این عمل باید از سلامت کلی برخوردار باشید. بیشتر جراحان همچنین از شما می پرسند که شما در محدوده شاخص توده بدنی (BMI) قرار دارید. قبل از انجام عمل لیفت پشت باید حداقل یک ماه سیگار را ترک کنید. جراح شما همچنین ممکن است از شما بخواهد که مصرف برخی از نسخه ها و مکمل ها را قبل از لیفت کمر خود متوقف کنید.

چگونه یک پزشک پیدا کنیم ؟

انتخاب یک جراح پلاستیک دارای مجوز بورد برای عمل اهمیت زیادی دارد. شما می توانید اطمینان حاصل کنید که یک جراح پلاستیک دارای مدرک بورد تخصصی ، تحصیلات ، مهارت و تجربه لازم توانایی انجام جراحی لیفت کمر ایمن و موفق را دارد.

می توانید قبل از مشورت با هر جراح پلاستیک سؤالاتی را آماده کنید. هر سوالی را که نیاز دارید بپرسید که با جراح و عمل احساس راحتی کنید.

سوالاتی که باید از پزشک خود برای لیفت پشت کمر بپرسید

برخی از سوالات مهمی که قبل از لیفت کمر باید از جراح خود بپرسید عبارتند از:

حقایقی درباره جراحی بک لیفت

درباره:

ایمنی:

راحتی :

نتایج :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *